Zpět na všechny články

Podejte si přihlášku na Gymnázium Braník!

Poradíme vám, jak v systému DIPSY podat přihlášku na Gymnázium Braník!

Podejte si přihlášku na Gymnázium Braník!

Hledáte moderní gymnázium, kde je žák na prvním místě? Podejte si přihlášku i na naše Gymnázium Braník!

Pokud se vám líbí přístup To dáš! Přijímaček nanečisto, tak budete nadšeni z prostředí Gymnázia Braník.

Moderní výukové metody, výjezdy po celém světě a široký výběr volitelných předmětů. Podívejte se na toto 2 minutové video a zvažte přihlášku i na naše Gymnázium.

Jak na přihlášku na Gymnázium Braník?

V Dipsy zadejte buď IZO školy (zadejte: 108029417 ) a vyberte obor Gymnázium, nebo zadejte název právního subjektu (zadejte: SŠ gastronomická a hotelová s.r.o. ) a vyberte obor Gymnázium.

podejte si přihlášku

Nezapomeňte, že máme zvýhodněné školné pro ty, kteří se s To dáš připravují. Pokud chcete o Gymnáziu Braník vědět více, můžete se podívat na virtuální záznam dne otevřených dveří, kde vás Míša provede vším, co o naší škole potřebujete vědět. Záznam po registraci obdržíte obratem na váš e-mail.