Letní rekonstrukce aneb jak to u nás vypadá

Přes léto jsme se ve škole vrhli na rekonstrukci a zvelebili studentům třídy i společné prostory a jídelnu.

Letní rekonstrukce aneb jak to u nás vypadá

Rekonstrukce jídelny

Rekonstrukce a renovace se týkala zejména jídelny, která se proměnila k nepoznání. Nově jídelna slouží i jako multifunkční přednáškový sál a dočkala se nového vybavení: stolů, židlí, osvětlení i dekorací.

Odpočinkové zóny pro studenty

Pro zpříjemnění volného času studentů mezi výukou jsme na chodbách i ve třídách vytvořili nové odpočinkové zóny. Vybavili jsme je veselými židlemi, stolečky, gauči, koberci i novými vaky na sezení. Studenti také mohou využívat bezdrátové nabíječky na telefony ve třídách i ve společných prostorách.

Renovace tříd

Některé třídy jsme nově vymalovali a zútulnili pomocí akustických panelů. Také jsme je vybavili novými koši na tříděný odpad, policemi, skříňkami a květinami. Studenti si u nás mají možnost sami ve třídách vést nástěnky.

Rekonstrukce: video z Gymnázia Braník

Podívejte se, jak to v naší škole po rekonstrukci vypadá:

Fotogalerie aneb jak to u nás vypadá