Dny otevřených dveří na Gymnáziu Braník

Přijďte se k nám podívat a zjistit veškeré důležité informace o naší škole, našem přístupu a seznámit se s prostředím školy a našimi pedagogy.

Dny otevřených dveří na Gymnáziu Braník

V úterý 5. 12. 2023 a úterý 16. 1. 2024 od 15:30 do 17:30 hodin se na Gymnáziu Braník konají dny otevřených dveří. Prohlídky školy se půjdou každou půlhodinu. Naplánujte tedy svůj příchod tak, ať dlouho nečekáte.

úterý 5. 12. 2023

úterý 16. 1. 2024

vždy od 15:30 do 17:30 hodin

registrovat se můžete zde

Tým pedagogů na Gymnáziu Braník je tady, aby studentům pomohl rozvinout jejich talenty a dosáhnout jejich snů v podobě studiu na vysněné vysoké škole. Dny otevřených dveří jsou příležitostí seznámit se s naším týmem pedagogů, prohlédnout si naše učebny a na cokoliv se osobně zeptat.

Své uchazeče rádi a zdarma chystáme na přijímačky v rámci To dáš! Přijímaček nanečisto (v hodnotě až 14 900 Kč). Navíc připomínáme, že pro žáky, kteří mají Gymnázium Braník jako první školu v přihlášce, je sleva na školném v prvním ročníku dalších 14 000 Kč.

Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.

Charles Farrar Browne americký spisovatel 1834–1867

Každý z nás má v životě jedinečnou příležitost objevovat, růst a tvořit svůj vlastní příběh. A jednou z těch klíčových kapitol v našem vzdělávání je volba střední školy. Možnost, která nám otevírá dveře ke znalostem, přátelstvím a neomezeným možnostem.

Na Gymnáziu Braník přistupujeme ke každému studentovi individuálně a pomáháme mu růst v motivujícím a přátelském prostředí.

Kudy na Gymnázium Braník?

• Autobusem: zastávka Vrbova, Ve Studeném
  • Linky autobusu: č. 196, 197